گزارش تصویری از برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر در دانشگاه آزاد واحد بوکان

شناسهٔ خبر: 13C4A77F -
همایش مبارزه با مواد مخدر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان با حضور دانشجویان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ،همایش مبارزه با مواد مخدر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان با حضور دانشجویان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

در این همایش، دکترانورضیایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان با اشاره به نقش کلیدی نیروی انتظامی در امر مبارزه با تهیه و توزیع کنندگان  مواد مخدر اشاره کرد و اظهار داشت:  خانواده و دانشگاه دو راس مثلث پیشگیری از اعتیاد ومواد مخدر هستند و بایستی نیروی انتظامی را در راس هرم مقابله با اعتیاد همراهی کنند.

در ادامه این همایش سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهربوکان با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان  در برنامه های فرهنگی همیشه پای کار بوده اشاره کرد و افزود: آنچه که نیروی انتظامی در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کند علاوه بر آسیب و تهدید خانواده ها معضل بزرگی  است که گریبانگیر بسیاری از شهروندان می باشد .

وی به هدف اصلی دشمنان در ترانزیت مواد مخدر صنعتی از غرب ومواد مخدرسنتی از  شرق پرداخت واعلام داشت: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را بکار گرفته وازهیچ تلاشی در راه مبارزه با سوداگران مرگ دریغ نکرده است.

محبعلی درادامه  موفقیت پلیس در ماموریتها را مرهون همدلی و همکاری مردم و مسئولین دانست و خاطر نشان کرد: سبزپوشان نیروی انتظامی در طول ۱۰۰ روزی که از سال ۹۶ می گذرد بیش از چهار هزار درصد افزایش کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته را داشته اند و در بین سایر شهرستان ها رتبه اول را در امر مقابله و مبارزه به خود اختصاص داده اند .

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان بوکان از شهروندان بوکانی و همه حاضرین در همایش خواست با ارائه بموقع گزارشات خود به  مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ،  نیروی انتظامی را در امر مبارزه با مواد مخدر همراهی نموده و از همه مهمتر قدرت نه گفتن به پیشنهادات نادرست را به فرزندانشان آموزش دهند.

از دیگران سخنرانان این همایش دکتر صوفی و دکتر علیزاده از کارشناسان حوزه روانشناسی در بوکان بودند.

اجرای تئاتر توسط گروه نمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان در راستای تشریح علل و عوامل اعتیاد و راهکارهای مقابله با این پدیده شوم و نیز اهدای جوایز و قدردانی از خانواده شهدای گرانقدر مبارزه با مواد مخدر و پرسنل  تلاشگر نیروی انتظامی در عرصه برقراری نظم و امنیت اجتماعی و مدافعین حریم امنیت و برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی از دیگر برنامه های جانبی همایش بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 8 =