برگزاری جشنواره بیستم در کردستان

شناسهٔ خبر: 144267B5 -
رئیس ستاد جشنواره بیستم گفت: برگزاری جشنواره بیستم در استان کردستان افتخاری است که وفاق ملی را به دنبال خواهد داشت .

به گزارش هاناخبر ،

رئیس ستاد جشنواره بیستم با بیان این مطلب گفت: تمامی امکانات لازم برای برگزاری این جشنواره آماده است و قطعا کردستان میزبانی شایسته برای این جشنواره خواهد بود .
سید ابوالحسن موسوی زاده با اشاره به انعکاس این جشنواره از شبکه استانی کردستان و شبکه شما به صورت زنده و نیز ارتباط های مستقیم با دیگر شبکه های ملی گفت: استودیویی به صورت 24 ساعته در مرکز کردستان به صورت آماده باش مهیا خواهدبود.

وی با تأکید براهمیت تبلیغات محیطی جشنواره افزود: در زمان برگزاری جشنواره همه مردم استان در تمام شهرستانها باید از طریق تبلیغات محیطی در جریان برگزاری جشنواره بیستم قراربگیرند.

رئیس ستاد جشنواره بیستم همچنین از تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی مناسب ازمدعوین جشنواره قدردانی کرد وگفت: مردم کردستان به مهمان نوازی مشهور و معروفند و این مهمان نوازی در جشنواره پیش رو برای مردم ومیهمانان جشنواره علنی و ملموس خواهد بود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان هم با اشاره به اینکه تمام اقدامات اجرایی برای برگزاری مراسم افتتاحیه، اختتامیه، اسکان و پذیرایی و نیز برگزاری هفته فرهنگی با حضور گروههای هنری در استان درحال اجراست اظهار امیدواری کرد کردستان دراین آزمایش سربلند شود.

ابوالقاسم امان اللهی با اشاره به اینکه این جشنواره گامی در راه انسجام بیشتر اقوام خواهد بود افزود: ما در این رسانه تمام توان خود را برای برگزاری باشکوه جشنواره بیستم به کار خواهیم بست.

جشنواره بیستم تولیدات رادیویی تلویزیونی مراکز استانها نیمه دوم شهریور ماه امسال در سنندج برگزار می شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 1 =