سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منصوب شد

شناسهٔ خبر: 21167DA0 -
دکتر مرادی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، منصوب شد.

به گزارش هاناخبر ،

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ابلاغی سکان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را به دکتر محمودرضا مرادی سپرد.
دکتر محمود رضا مرادی که متولد ۱۳۴۹ در شهرستان سرپل ذهاب می‌باشد سال ۱۳۶۷ به عنوان دانشجوی پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شد و پس از فارغ التحصیلی در مقطع پزشکی عمومی در همین دانشگاه در رشته ارولوژی به ادامه تحصیل پرداخت و در سال ۱۳۷۸ فارغ التحصیل شد.
دکتر مرادی از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۰ دوره فلوشیپ ارولوژی اطفال را در دانشگاه شهید بهشتی گذراند و در سال ۱۳۹۰ دوره فلوشیپ مهندسی بافت و پزشکی بازساختی را در دانشگاه ویکی فارست آمریکا و پس ازآن در سال ۱۳۹۲ به عنوان آبزرورشیپ ارولوژی کودکان در بیمارستان بوستن دانشگاه هاروارد امریکا فعالیت کرد.
وی که از سال ۱۳۷۸ به عضویت هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درآمده است هم اکنون دارای رتبه علمی استادی است و علاوه بر تالیف ۴۰ مقاله علمی، فصولی از کتاب‌های مرجع از جمله کتاب جامع ارولوژی ایران و ارولوژی عمومی را تالیف نموده است.
از مسئولیت‌های پیشین پروفسور مرادی می‌توان به ۴ سال ریاست بیمارستان چهارمین شهید محراب کرمانشاه، قریب ۴ سال معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، مدیریت گروه ارولوژی دانشکده پزشکی در ۵ دوره، دبیری هیات اجرایی جذب از سال ۱۳۹۳ و سر دبیری مجله انگلیسی زبان JIVR دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اشاره کرد.
گفتنی است مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سال ۱۳۹۳ تا پانزدهم شهریورماه سال جاری برعهده دکتر حسین کریم بوده است.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 3 =