سانحه مرگبار رانندگی در محور بوکان به مهاباد

شناسهٔ خبر: 370FAAFC -
رئیس پلیس بوکان از وقوع یک فقره تصادف فوتی در ۲۰ کیلومتری محور بوکان به مهاباد بر اثر تجاوز به چپ و عدم توجه به علایم عمودی و افقی جاده خبر داد.

سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاناخبر با اعلام خبر وقوع یک فقره تصادف  فوتی در  ۲۰ کیلو متری محور  بوکان به مهاباد گفت: عامل انسانی ، تجاوز به چپ و عدم توجه به علایم عمودی و افقی جاده  از عوامل اصلی تصادف فوتی دیروز بود.
محبعلی افزود: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان به مهاباد در حوالی روستای کانی طومار بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی و پلیس راه در محل وقوع تصادف حضوریافتند و ضمن ابراز همدردی با خانواده متوفی و مصدومان  عدم توجه به علایم و تجاوز به چپ را عامل اصلی تصادف دیروز در محوریاد شده اعلام گردید.
رئیس پلیس شهر بوکان در ادامه بیان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله  استفاده از کلاه ایمنی وداشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
سرهنگ محبعلی در تشریح چگونگی حادثه به وجود آمده اظهار کرد: در تصادف فوتی  دیروز که مابین خودروی وانت  پیکان و وانت سایپا اتفاق  افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده سرنشین وانت پیکان  در دم فوت نموده و راننده و سرنشین وانت سایپا و سر نشین وانت پیکان مصدوم شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.
رئیس پلیس شهر بوکان از شهروندان و‌خانواده های آنها خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی بردارند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 1 =