آغاز فرآیند انتخاب دانشجوی نمونه علمی کاربردی

شناسهٔ خبر: 46D4513E -
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: فرآیند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه سال 96 این دانشگاه آغاز شده و تا 24 تیرماه ادامه دارد.

به گزارش هاناخبر ،

دکتر بهزاد بهرامی نسب با اعلام این خبر گفت: فرآیند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه با هدف ایجاد رقابت سالم، شور و نشاط علمی، کشف استعدادها و تعمیق انگیزه پژوهش، تشویق به تهذیب و پایبندی به اصول و ارزشهای والای انسانی و اسلامی در میان دانشجویان این دانشگاه صورت می گیرد.

وی از واحدهای استانی خواست تا ضمن رعایت دقیق مفاد دستورالعمل انتخاب دانشجوی نمونه، اطلاع رسانی مؤثر را طبق زمان‌بندی تعیین شده به دانشجویان متقاضی انجام دهند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: ثبت نام از دانشجویان نمونه سال 96 آغاز شده و تا 24 تیرماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهرامی نسب عنوان کرد: دانشجویان متقاضی و واجد شرایط باید نسبت به ارائه مدارک خود در مهلت مقرر به مراکز آموزشی محل تحصیل خود اقدام کنند.

برچسب‌ها

  • کورد ئیلام : به ئوستاندار بونی کوردیک له پاریزگاییکی کوردنشین جی ره زا مه ندی هه موانه و دژبه رانی ئه م روداوه دژ به گه لی کوردن!

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 2 =